25Kasım2015

               

 

İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği

Buradasınız: Ana Sayfa DERNEĞİMİZDEN HABERLER BALÇOVA ŞUBEMİZ’İN “1.GELENEKSEL DOSTLUK VE BAHAR ÇAYI” DÜZENLENDİ

      İzmir Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Balçova Şubesi tarafından “1.Geleneksel Dostluk ve Bahar Çayı” Balçova Adatepe tesislerinde düzenlendi. 300 kişilik seçkin davetli topluluğunun iştirak ettiği “1.Geleneksel Dostluk ve Bahar Çayına” CHP İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali SUSAM, Mustafa MOROĞLU ve Musa ÇAM ile Balçova Belediye Başkanı Sn. Mehmet Ali ÇALKAYA da katılarak bizleri onurlandırdılar.

 

     İzmir Bal-Göç Derneği Balçova Şube Başkanı Sn. Mustafa DİKME’nin açılış konuşmasını yapması ile program başladı. Şube Başkanımız Sn. Mustafa DİKME’nin konuşmasını tamamlamasının ardından İzmir Bal-Göç Derneği Genel Başkanı Sn. Hamdi KANLIOĞLU, Balçova Belediye Başkanı Sn. Mehmet Ali ÇALKAYA, İzmir Milletvekilleri Sn. Mehmet Ali SUSAM, Sn. Mustafa MOROĞLU ve Sn. Musa ÇAM mikrofona gelerek “1.Geleneksel Dostluk ve Bahar Çayına” katılan misafirleri selamladılar. Konuşmaların ardından İzmir Bal-Göç Derneği Balçova Şubesine yeni kayıt olan 100 kişinin üyelik kayıtları yapıldı ve bu kişileri temsilen 6 yeni üyeye törenle dernek rozeti takıldı.


 

Konuşmaların ve üye katılım töreninin tamamlanmasının ardından “1.Geleneksel Dostluk ve Bahar Çayına” katılan dernek üyelerimiz birlik ve beraberlik ruhu ile Rumeli Türküleri eşliğinde halay çekip eğlendiler. Bu anlamlı günde misafirlerimize “Balkan Böreği” ve “Balkan Mantısı” ikram edildi.

 

 

 

Adres   : Fevzipaşa Bulvarı No:17 Azimhan K:4 D: 403  Çankaya – İZMİR

Tel       :   (+90) 232 484 98 98

Fax       :   (+90) 232 446 81 03

Gsm     : (+90) 533 382 40 52

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Medya Bağlantılarımız